אימון אישי ~ ייעוץ וטיפול זוגי ~ NLP ~ פסיכותרפיה ~ קורסים וסדנאות ~ קורסים להכשרת מטפלים ~ מוצרי תוכן והשראה.

נייד
whatsApp
facebook
instagram
אתר
המלצות

 טיפולים אישיים וזוגיים : אימון אישי ~ ייעוץ וטיפול זוגי ~ NLP ~ פסיכותרפיה ~ קורסים וסדנאות ~ קורסים להכשרת מטפלים ~ מוצרי תוכן והשראה.

יום א' 09:00-21:00

יום ב' 09:00-21:00

יום ג' 09:00-21:00

יום ד' 09:00-21:000

יום ה' 09:00-21:00

קצת עלי

נעים מאוד,
שמי שירן ברביבאי נשואה + 3 ילדים
בהסמכותיי : פסיכותרפיה , אימון אישי , ייעוץ זוגי , גישור , הסמכה במערכות יחסים מורכבות ותקשורת מקרבת , הדרכת הורים , אבחון , טיפול רגשי לילדים Nlp , Cbt .

הקליניקה והמכללה שלי ממוקמות בעיר באר שבע ואני עובדת , מטפלת ומלמדת אונליין בכל רחבי הארץ.

את המרכז לטיפול ולימוד פסיכולוגיה פרודוקטיבית הקמתי מתוך חזון עסקי שלי שהוא לענות על הצורך העצום של הקהל במטפלים (יש מחסור עצום) ולהכשיר כמה שיותר מטפלים שיוכלו לתת מענה בכל רחבי הארץ.

אין מטפלת היום שיש לה תורים פנויים כמה חודשים קדימה… אני חושבת כשבנאדם צריך עזרה, ייעוץ , הכוונה או ליווי הוא צריך את זה כאן ועכשיו ולא בעוד מספר חודשים.


בכל שיחה שאני מנתקת ,כשאין ביכולתי לתת תור ללקוח, אני מתכווצת במקום. ומשם נולד הרעיון לקחת את המושכות לידיים ולהכשיר מטפלים שאוכל להפנות אליהם את אותם לקוחות שנשארים ללא מענה.

בין היתר פרט לקורסים של הכשרת מטפלים, אני תמיד בהתפתחות ועשיה, לייצר ולהעביר סדנאות, הרצאות , כתיבת תוכן מקצועי, פיתוח מוצרי אימון אישים וזוגיים ולשם גם אני מכוונת את כל התלמידות שלי – לא להישאר רק בנישה של טיפול אלא להתרחב לאופקים נוספים שגם יכולים להעשיר ידע, וגם לאפשר פרנסה בכבוד.

אני מאמינה שמקצועות הטיפול בראש ובראשונה מגיעים מתוך שליחות עצומה, יש פה תחושת סיפוק עצומה שבזכותה אני מתעוררת בשמחה ובציפיה בכל בוקר לעבודה, בין היתר יש את ההיבט שבו מטפלת מרגישה שהיא מתוגמלת בעבור עבודתה הקשה , אין זה סוד שזהו תחום שניתן להתפרנס בו יפה מאוד, ולהמציא את עצמך בכל יום מחדש לעוד ועוד נישות ואפשרויות.

המלצות

מוזמנים לפנות אלי

נייד
whatsApp

השאירו פרטים ואני אחזור אליכם!

שתפו את הכרטיס שלי

כרטיס זה נבנה ועוצב ע"י

אז נדבר? השאירו פרטים!